Od 1987 roku specjalizujemy się w dziedzinie mycia, dezynfekcji i sterylizacji. Sprzedajemy sprzęt i materiały eksploatacyjne do sterylizacji i dezynfekcji  oraz do utrzymania czystości.

Naszą misją jest wspomaganie klientów i realizowanie ich potrzeb w zakresie prawidłowego przebiegu procesów charakterystycznych dla centralnych sterylizatorni szpitalnych. Ofertę dostosowujemy ściśle do wymagań klientów pod kątem poziomu ich zaawansowania technologicznego, finansowego, kompetencyjnego.

Celem naszych działań jest uzyskanie i utrzymanie znaczącej pozycji na rynku polskim w zakresie dostaw elementów monitoringu procesów sterylizacji i dezynfekcji maszynowej, specjalistycznych opakowań do sterylizacji oraz wyposażenia technologicznego do jednostek publicznej i prywatnej służby zdrowia.

Współpracujemy z wybranymi przez nas światowymi liderami co sprawia, że oferujemy towary najwyższej jakości w standardzie preferowanym przez Klientów. Świadomość Klientów inspirujemy przez rozpowszechnianie najnowszych informacji z tej dziedziny ze szczególnym naciskiem na zapisy dyrektyw UE, prawa krajowego i norm. Pilnie śledzimy sygnały płynące od naszych klientów i z rynku.

Służymy konsultacją w zakresie wyposażenia, procedur i monitorowania oraz dokumentowania procesów sterylizacji i dezynfekcji termicznej. Pomagamy kompetentnie i odpowiedzialnie rozwiązywać problemy klientów i potencjalnych klientów.

arrow_upward